Drukwerk

בלגיה בכלל, ומחוז פלנדרס בפרט, ידועים לשמצה במסלולי הרכיבה המאתגרים שלהם – עליות קצרות ואכזריות, דרכים מרוצפות אבנים, גשם ואף שכבת קרח שמכסה את הדרך, הם חלק בלתי נפרד מנוף הרכיבה במדינה. לא פלא, שמרוצי האביב הקלאסיים בכבישי בלגיה נחשבים לשיא של עונת הפרו-טור.
רידלי צמחה בבלגיה, מתוך מטרה לספק לשוק המקומי אופניים שמתאימים לאימון ולתחרות גם בתנאים הקשים ביותר – עם עמידות ועוצמה שפשוט לא היו זמינים אצל יצרנים אחרים. התוצאה הייתה כל כך מוצלחת ומשכנעת, שהיצרנית המקומית פרצה במהרה את הגבולות והחלה להציע שלדות ואופניים גם לרוכבים ממדינות אחרות.
כיום נחשבת רידלי הבלגית כמכתיבת הרף העליון בכל הקשור באיזון מושלם בין משקל קל לחוזק, בין קשיחות לנוחות רכיבה לאורך זמן, בין אווירודינמיות לאינטנסיביות ובין זריזות ליציבות.
רידלי מספקת אופניים לרוכבים תחרותיים מהטובים בעולם ועובדת באופן צמוד עם קבוצות מובילות – על מנת ללמוד, לחקור ולהשתפר כל הזמן.
רידלי זה בלגיה. רידלי מביאה את הקצה העליון של הרכיבה אליך.

קישור לאתר יצרן :  https://www.ridley-bikes.com/il/en

 

banner-aero

 

 

BGM_Logo_4C_neg

ברגמונט מאמינים שגם האופניים המושלמים והחדשניים ביותר חייבים לדבר לליבם של הרוכבים כדי להצליח. לכן בברגמונט מפתחים אופניים מהלב – על ידי רוכבים ועבור רוכבים. תושבי המבורג כבר התרגלו לראות את מנהלי המוצר ואת המהנדסים של ברגמונט חורשים את רחובות העיר על גבי אבטיפוס כזה או אחר. אנשי ברגמונט יודעים שזאת הדרך הטובה ביותר לבדוק אופניים במהלך הפיתוח ומיד עם השקתם: לקחת אותם החוצה – לא לכבישים סלולים ורכים אלא לסביבה עירונית קשוחה – ולבחון כיצד הם מתמודדים עם רחובות מרוצפים באבנים, בורות ואפילו סכרים. רק אחרי שהאופניים הוכיחו שרידות, נוחות, יציבות, שליטה ובעיקר מהירות וזריזות ברחובות העיר הסואנת – אנשי ברגמונט לוקחים אותם אל היערות וההרים, ובוחנים אותם בתנאים אליהם הם מיועדים.
אופני הכביש מועמדים למבחן סיבולת בעליות ארוכות של 15% ויותר, ואופני השטח מתמודדים עם שבילים קשוחים וירידות תלולות ביערות הסבוכים. ברגמונט היא בעיקר חברה של רוכבים.
בברגמונט מאמינים שגם האופניים המושלמים והחדשניים ביותר חייבים לדבר לליבם של הרוכבים כדי להצליח.
לכן בברגמונט מפתחים אופניים מהלב- עבור הרוכבים ועל ידי צוות מסור ומכור של רוכבים. קהל הלקוחות הנאמן, בכל רחבי אירופה , מוכיח שזו נוסחה מנצחת.
כי זו בזכות האהבה של אנשי ברגמונט לאופניים, המשחק מכור מראש…

BERGAMONT_KAT2016_249263e794d3ca9b90d670b81eaae74d7fb6\BERGAMONT_KAT2016_4085

קישור לאתר היצרן :http://www.bergamont.de/en/

 

 

 

fsa-logo

 

FULL SPEED AHEAD – FSA להתקדם במלוא מהירות ( FSA )! החברה מייצרת רכיבי אופניים ברמה עולמית לרכיבה על אופני כביש ואופני הרים .החברה מספקת ציוד לרוכבי עלית רבים על אופני הכביש והרים המובילים בעולם . ההיסטוריה של החברה נטועה בספורט ובמורשת של חדשנות , עיצוב וייצור חסר פשרות באיכותו. החברה מייצרת מגוון עצום של מוצרים לכל סוגי הרוכבים וכל סגנונות הרכיבה .תמצאו אותם בכביש, שטח , טריאתלון ובכל דרך . החברה מספקת את הרכיבים הטובים ביותר למקצועיים וחובבים כאחד. החברה משקיעה זמן משאבים ומביאה יצירתיות רבה מתוך עבודה מעמיקה של מחקר ופיתוח באופן הדוק ושיתוף פעולה עמוק עם קבוצות פרו טור , רוכבי עלית ומומחים בעולם האופניים. החברה מייצרת ומספקת רכיבים טכניים מעולים שמאפשרים לכם לשפר את הביצועים של הרוכבים תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית.

 

K-Force-Light-BB392-EVO-triple-crankset-grey-350x350 K-Force-Brakeset-grey-350x350 K-Force-Light-MTB-29-rear-grey-wheels

 

קישור לאתר היבואן : http://www.fullspeedahead.com/

 

 

 

 

 

Vredestein TWT JPEG

מותג הצמיגים היוקרתי ורדשטיין ביסס את שמו על 100 שנות ניסיון בתכנון וייצור צמיגי איכות המשלבים אחיזה ומהירות גלול גבוהות . צמיגי ורדשטיין הם הבחירה של ג'יוג'ארו לרכבי הספורט האולטימטיביים – ואותה הטכנולוגיה מגיעה גם לגלגלים שלך.

קישור לאתר יצרן :http://www.vredestein.co.il/tweewielers

4 - Fortezza Senso All Weather - NEW4 - Spotted Cat5 - Fortezza Senso Xtreme Weather - NEW

 

 

 

Top