רשת חנויות האופניים Rock n' Road מציבה אותך במרכז. חשוב לנו לדעת אם הכיף שלך הוא רכיבת שבילים מהירה בשטח, סינגלים טכניים, ירידות עתירות דרופים – ואולי בכלל רכיבת כביש במעלה ההר או מרוצים נגד השעון. האם רכיבה היא בשבילך אמצעי תחבורה בעיר, כיף של סוף שבוע או מחוייבות לקבוצה תחרותית? האם הדגש שלך הוא על נוחות – או על גילוח עוד 150 גרם ממשקל האופניים בכל דרך אפשרית?

כבר יותר מעשור, אנחנו משרתים רוכבים – על ידי רוכבים. הצוות המקצועי שלנו מעניק ייעוץ מקיף: החל מהתאמת השלדה או האופניים הנכונים לאופיו, מידותיו וכיסו של הרוכב; דרך השלמת המענה באביזרים, ציוד, תוספי תזונה וכל מה שנדרש כדי להבטיח לך ביצועים מושלמים, נוחות מרבית ובטיחות ברכיבה; ועד סדנא טכנית מהמובילות בארץ, שדואגת כי ההנאה שלך תהיה שלמה לאורך זמן.

אנחנו מביאים לישראל היצע עצום של מוצרים ממגוון רחב של מותגים – מותגי יוקרה שמשמשים את טובי הרוכבים בעולם, מותגים שמוסיפים צבע מיוחד לרכיבה ומותגים שפונים לקהל הרחב – אבל דבר אחד אין אצלנו: פשרות. כל מוצר שאנו מוכרים, בכל טווח מחיר, עומד בסטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות.

מועדון הלקוחות שלנו מאפשר לך ליהנות מהמותגים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר, ומציע מבצעים והטבות מיוחדות לחברים.

חנויות הרשת זמינות עבורך בלטרון, ברמת החיל ובקרוב באתרים נוספים בארץ. המתחם שלנו בלטרון מהווה עבור רוכבים רבים נקודת יציאה, סיום והתרעננות לרכיבות בהרי ירושלים, ומציע שירותים משלימים לרווחת הרוכבים, כגון מקלחות וסאונה.

נשמח לארח גם אותך.

Top